Master - Zbiorniki na paliwo
Zbiorniki na olej napędowy (ON)Dystrybutory paliwa
Zbiorniki na olej napędowy (ON) - Zobacz ofertę.
Zbiorniki na olej opałowy - Zobacz ofertę.
Dystrybutory Paliwa - Zobacz ofertę.

Infolinia Zbiorniki

  • +48 781 303 665
  • +48 601 542 737
  • biuro@mastertank.pl

Infolinia Akcesoria

  • +48 605 474 253
  • +48 667 273 114
  • akcesoria@mastertank.pl

Czujniki poziomu Paliwa

Sensory - czujniki poziomu paliwa

W tej kategorii znajdują się systemy do pomiaru poziomu cieczy w zbiornikach oraz akcesoria dodatkowe. Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają pomiar poziomu oleju napędowego, AdBlue, olej przepracowany, nafty, itp. Nasza oferta zawiera systemy: pobierz kartę

Spillstop

Spillstop – system pomiarowy, zabezpieczający przepełnienie zbiornika. Działanie zaworu polega na odcięciu dopływu cieczy po przekroczeniu poziomu 95% objętości całego zbiornika. Może być montowany w zbiornikach jednopłaszczowych i dwupłaszczowych.

Watchman Sonic / Watchman Sonic Plus

System do ultradźwiękowego pomiaru cieczy w zbiorniku. Nadajnik systemu zamontowany jest na zbiorniku. Poziom aktualnego poziomu paliwa przekazywany jest do odbiornika zamontowanego w biurze/domu (zasilanie 230V). Odległość pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem nie powinna przekroczyć 200m. Poziom cieczy w zbiorniku przedstawiony jest na wyświetlaczu LCD. System informuje użytkownika o konieczności uzupełnienia cieczy, gdy poziom w zbiorniku spadnie poniżej 10%. Wersja Watchman Sonic Plus pozwala na monitorowanie przecieku w zbiornikach dwupłaszczowych.

Watchman Alarm

System zbliżony zasadą działania do Watchman Sonic. Zaprojektowany z myślą o alarmowaniu użytkowników o zbyt szybkim spadku poziomu oleju w zbiorniku (1,5cm/min.). Odległość pomiędzy odbiornikiem a nadajnikiem nie powinna przekroczyć 200m.

Watchman Anywhere

to system ultradźwiękowy, który na bieżąco sprawdza poziom płynu w zbiorniku. Transmisja zgromadzonych danych odbywa się za pośrednictwem wbudowanej karty SIM. System daje możliwość monitoringu za pośrednictwem emaila lub sms. Jest też możliwość zdalnego monitorowania na urządzeniach z dostępem do Internetu: tablet, komórka (dedykowana aplikacja).

System umożliwia m.in.: monitorowanie poziomu cieczy, alarmowanie przy niskim poziomie, alarmowanie przy szybkim spadku poziomu, prognozowanie daty opróżnienia zbiornika.

Watchman Anywhere PRO

W porównaniu do wersji podstawowej, wersja PRO umożliwia monitorowanie poziomu cieczy w wielu zbiornikach jednocześnie.