Master - Zbiorniki na paliwo
Zbiorniki na olej napędowy (ON)Dystrybutory paliwa
Zbiorniki na olej napędowy (ON) - Zobacz ofertę.
Zbiorniki na olej opałowy - Zobacz ofertę.
Dystrybutory Paliwa - Zobacz ofertę.

Infolinia Zbiorniki

  • +48 781 303 665
  • +48 601 542 737
  • biuro@mastertank.pl

Infolinia Akcesoria

  • +48 605 474 253
  • +48 667 273 114
  • akcesoria@mastertank.pl

Dystrybutory paliw

Oferujemy wysokiej jakości dystrybutory paliw. Posiadamy szeroki asortyment urządzeń do oleju napędowego, oleju silnikowego, benzyny, AdBlue. Oferowane przez naszą firmę produkty mogą znaleźć zastosowanie w firmach transportowych, gospodarstwach rolnych, warsztatach samochodowych. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Dystrybutor paliw umożliwia łatwe i bezpieczne tankowanie. Oferowane dystrybutory można podzielić na:

Dystrybutory do oleju napędowego

Dystrybutor do oleju napędowego (ON)

Dystrybutory do ON można podzielić na mechaniczne i elektroniczne. Dostępne są modele zasilane napięciem 12V, 24V oraz 230V. Wydajności pomp znajdują się w zakresie od 56l/min. do 90l/min. W tej kategorii można też znaleźć dystrybutory z systemem autoryzacji użytkowników. Dystrybutory do ON mogą być instalowane na zbiornikach jednopłaszczowych i dwupłaszczowych. Oferowane przez nas dystrybutory wyposażone są w przepływomierze cyfrowe i 4-metrowy przewód dystrybucyjny (na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania dłuższego przewodu).

Dystrybutory do oleju silnikowego

Dystrybutor na olej silnikowy

Zestawy dystrybucyjne do oleju silnikowego przystosowane są do montażu na beczkę 60 lub 200 litrów. W dystrybutorach zastosowano pompę o wydajności 9l/min. Są zasilane napięciem sieciowym 230V. Dostępne dystrybutory występują w wersjach z licznikiem elektronicznym lub bez licznika. Urządzenia wyposażone są w trzymetrowy przewód dystrybucyjny o średnicy ½”. Dystrybutory znajdują zastosowanie w gospodarstwach rolnych i warsztatach samochodowych. Oferowane dystrybutory wykonane są z wysokiej jakości podzespołów zapewniających trwałą i bezpieczną pracę.

Dystrybutory do benzyny

Dystrybutor do benzyny

Zestawy dystrybucyjne do benzyny występują w wersjach z zasilaniem 12V lub 230V. Są przystosowane do mocowani na beczkę 60 lub 200 litrów. Wszystkie oferowane modele dystrybutorów posiadają wydajność 50l/min. W zależności od modelu, wyposażone są w pistolet manualny lub automatyczny. Oferowane dystrybutory do benzyny występują w wersjach z licznikiem analogowym lub bez licznika. Znajdują zastosowanie w firmach transportowych, gospodarstwach rolnych i w innych gałęziach przemysłu, gdzie ważna jest mobilność dostarczania i dystrybucji benzyny.

Dystrybutory do AdBlue

Dystrybutor do AdBlue

Dystrybutory do AdBlue posiadają wydajność 32l/min. lub 35l/min. Dostępne są z pistoletem manualnym lub automatycznym (zależnie od modelu). Urządzenia są przystosowane do zamocowania na beczkę. Dostępne są zestawy dystrybucyjne z licznikiem cyfrowym lub bez licznika. Wyposażone są w 6-metrowy przewód dystrybucyjny i 2-metrowy przewód zasilający. Są stosowane w firmach transportowych, w których flota pojazdów wykorzystuje do spalania AdBlue.