Master - Zbiorniki na paliwo
Zbiorniki na olej napędowy (ON) Dystrybutory paliwa
Zbiorniki na olej napędowy (ON) - Zobacz ofertę.
Dystrybutory Paliwa - Zobacz ofertę.

Infolinia Zbiorniki

  • +48 781 303 665
  • +48 601 542 737
  • biuro@mastertank.pl

Infolinia Akcesoria

  • +48 605 474 253
  • +48 667 273 114
  • akcesoria@mastertank.pl

Zbiorniki na olej napędowy

Zbiorniki na ON

Zbiorniki na olej napędowy to idealne rozwiązanie zarówno do zastosowań komercyjnych jak i prywatnych. Zbiorniki mogą być stosowane przez firmy transportowe, firmy budowlane, gospodarstwa rolne, firmy spedycyjne, itp. Zakup własnego zbiornika paliwa pozwala na oszczędność czasu potrzebnego na dojazd do stacji benzynowej oraz na hurtowy zakup paliwa w niższej cenie od sprawdzonego dostawcy. Własny zbiornik to także skuteczna kontrola nad wydawanym paliwem. Posiadamy w ofercie szeroki asortyment produktów, co pozwala na dobór optymalnego rozwiązania dla każdego klienta. Zbiorniki na ON podzielić można na cztery główne kategorie:

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy

Zbiorniki na ON dwupłaszczowe

Zbiorniki dwupłaszczowe – w odróżnieniu do zbiorników jednopłaszczowych, ich konstrukcja wzbogacona jest o drugi płaszcz, który minimalizuje ryzyko wycieku paliwa i zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Produkty z tej kategorii dostępne są o pojemnościach: 1200l, 2500l, 3500l, 5000l, 9000l. Zamykana na klucz obudowa dystrybutora ogranicza dostęp dla osób niepowołanych.

Do produkcji zbiorników zastosowano wysokiej jakości polietylen, dzięki któremu produkty są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się także wysoką odpornością na działania zmiennych temperatur oraz na promieniowanie UV.

Zbiorniki dwupłaszczowe na ON z kontrolą dostępu

Zbiorniki z kontrolą dostępu na olej napędowy

Zbiorniki dwupłaszczowe z kontrolą dostępu – to rozwiązanie, pozwalające na pełną autoryzację osób korzystających ze zbiornika i pełną kontrolę nad wydawanym paliwem. Nasza oferta przedstawia kilka rozwiązań, które różnią się mniej lub bardziej rozbudowanymi możliwościami (liczba użytkowników systemu, sposób autoryzacji, eksport danych).

Dzięki kontroli dostępu można nadawać prawa użytkownikom (czas tankowania, limit tankowania, itp.). Można także generować rozbudowane raporty w oparciu o dostępne filtry. Analiza raportów pozwala na optymalizowanie gospodarki paliwowej w przedsiębiorstwie, co pozwala na ograniczenie kosztów i wydatków na zakup paliwa.

Zbiorniki przewoźne na ON

Zbiorniki przewoźne na olej napędowy

Zbiorniki przewoźne – to świetne rozwiązanie dla firm i gospodarstw rolnych pracujących w terenie. Ich największą zaletą jest mobilność. Dostępne są pojemności: 200l, 430l, 900l. Są zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. Zbiorniki wyposażone są w przewód dystrybucyjny i długości 4m. Wyposażone są w pompę 12V, opcjonalnie możliwa pompa zasilana napięciem 24V lub 230V.

Specjalna konstrukcja wewnętrzna zbiorników przewoźnych zabezpiecza olej napędowy podczas transportu przed kołysaniem, co minimalizuje ryzyko balansowania pojazdu podczas transportu. Zbiorniki mogą być podnoszone przy użyciu wózka widłowego.

Zobacz zbiorniki na olej napędowy

Zbiorniki dwupłaszczowe

Zbiorniki przewoźne